به نام خدا و براي خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

قديري‌ ابيانه در افشاگري دير هنگام گفت: "به‌عنوان کسي که عضو ستاد 598 بود، شهادت مي‌دهم که روحاني در ستاد قطعنامه 598 اصرار داشت که ايران بخشي از تماميت ارضي خود را واگذار کند! ولي آقاي ولايتي، وزير امور خارجه وقت زير بار اين ننگ نرفت و مقاومت کرد."

تاکنون خبرهاي متعددي در باره خيانتهاي حسن روحاني گفته شده و برخي همچنان مکتوم است!

وقتي روحاني در زمان جنگ، با اعضاء برجسته سازمان جاسوسي اسرائيل، بر عليه جنگ و امام جلسه سري برگزار کرده، ديگر واگذاري خاک کشور برايش عادي است! ولذا اگر کشور روباه پير به حسن روحاني مدرک دکتري حقوق داده، به پاس خيانتهاي او به کشور ايران است!

مردم ايران، فقط اطرافيان روحاني را گاندو مي‌دانستند، در حالي که حسن روحاني در دهه اول انقلاب شکار گاندوي MI6 شده و شوراي نگهبان، بخاطر نفاق پيچيده روحاني، متوجه سوابق منفي او نشد و لذا رئيس جمهور ايران، يک گاندوي خطرناک، بر عليه امنيت ملي ايران است.

عمارهاي انقلاب به هوش باشند، زيرا خائن‌تر از پادشاهان قاجار و پهلوي، الان رئيس جمهور ايران است و ما عبرت نگرفتيم!

والسلام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت فنی و مهندسی آرشیت مهر رایانه وبلاگ آزادی ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته مطالب تفریحی | مطالب آموزشی، ورزشی فروش انواع محصولات نورپردازی نما آنچه خوبان همه دارند ، من یکجا دارم دانلود اپلیکیشن من .