به نام خدا و براي خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رئيس‌دفتر رئيس‌جمهور 25 اسفند 97 گفت: «پيش‌بيني نمي‌کرديم آمريکا از برجام خارج شود !»

اگر نام دولت تدبير و اميد حسن روحاني را دولت غافلگيران بناميم، سخن به گزافه نگفته و قلم به ناصواب نزده‌ايم، زيرا حسن روحاني، تمام کارتهاي تدبير انقلاب اسلامي را به پاي برجام آمريکايي، براي لغو تحريمها، با طرح حل مشکل اقتصادي ريخت، اما بعد ازخروج ترامپ از برجام، از اعتماد به کدخدايش آمريکا، غافلگير شد! و سپس کاسه گدايي، به سمت اروپا گرفت، اما بعد از 9 ماه معطلي اقتصاد مردم و کشور، غافلگير شد!

بيش از 18 ميليارد دلار و 60 تن سکه را براي جلوگيري از افزايش قيمت دلار و کنترل نقدينگي، به جيب دلالان و گردن کلفتهاي اقتصادي ريخت،ل اما با افزايش قيمت دلار و ايجاد بحران اقتصادي عمدي، مجددا از غافلگيري خود سخن گفت!

بارها از سوي کارشناسان و مسئولين مربوطه، هشدار خطر سرريز شدن برخي سدها و وقوع سيل در برخي از استانها، به دولت داده شد، اما دولت ليبرال سهامي عام، مي‌گويد؛ غافلگير شدم.

ملت ايران حسن روحاني را براي هنر بي‌کفايتي و غافلگير شدن، انتخاب نکرده! بلکه به ادعاهاي کذب او که مي‌گفت؛ براي حل مشکلات اقتصادي مردم و کشور، برنامه 100 روزه دارم و کاري مي‌کنم که مردم به يارانه 45 هزار توماني دولت نياز نداشته باشند! اعتماد نمود، بطوري که با اين وعده‌هاي دروغ، مردم غافلگير شدند!

متأسفانه حسن روحاني با رأي 24 ميليوني در انتخابات 96 محبوبيتش به زير 10 درصد رسيده، و لذا دولت غافلگير، تابلوي زشتي است که زيبنده پيشاني رئيس جمهور است!، زيرا در اوج گرفتاري مردم سيل‌زده استانهاي خوزستان، لرستان و گلستان، بزدلانه جرأت حضور در بين آنان را ندارد! و سپاهيان پاسدار، اين شجره طيبه امام و خار چشم دشمنان خارجي و ليبرالهاي داخلي، جور کم کاري دولت غافلگير را بر دوش گرفته و بدآن افتخار مي‌کنند.

والسلام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیت ساز تور های هندوستان سکیرو سئو سایت نت شکوفه باران «برنده‌شو» همه چی موجوده تشریفات ترنه سه سوت عشق - دانلود عکس و کارت پستال